Konference INMED 2020 se bude konat v EA Hotelu Tereziánský dvůr, jenž se nachází v ulici J. Koziny 336, 500 00 Hradec Králové.

EA-hotel.png

EA Hotel Tereziánský dvůr**** je špičkové kongresové centrum v Hradci Králové. Je to deální místo pro konference, semináře, školení, workshopy a tiskové konference. Disponuje nejmodernějším technickým vybavením. Součástí konferenčního centra je pět variabilních konferenčních prostor, z nichž největší je Sál Marie Terezie s kapacitou až 280 osob, který lze posuvnou variabilní zvukotěsnou stěnou rozdělit na dva sály.

www.hotelterezianskydvur.com

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

EA-hotel.png

EA Hotel Tereziánský dvůr

je moderní hotelový komplex, který se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Hradce Králové. Hotel poskytuje luxusní ubytování v elegantní historické budově, která disponuje klimatizovanými pokoji s nadstandardním pohodlím, Wi-Fi zdarma. Součástí čtyřhvězdičkového hotelu je restaurace, lobby bar a wellness centrum. Snídaně formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci. Parkování v krytých garážích zdarma.
www.hotelterezianskydvur.com/cz/

jednolůžkový pokoj 1720 - 1840
dvoulůžkový pokoj 2170 Kč

EA-hotel.png

Hotel Grand

se nachází přímo v centru města Hradce Králové. Od Hotelu Tereziánský dvůr je vzdálen cca 15 minut chůze. Hotel je po celkové rekonstrukci v březnu roku 2009. Poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích formou bed and breakfast. V každém pokoji je prostorná koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, ledničkou a trezorem za poplatek, Wi-Fi zdarma. K dispozici má 10 parkovacích míst v areálu hotelu 90 Kč/den a další parkování je možné v Parkovacím domě 150 m od hotelu.
www.grandhk.cz

jednolůžkový pokoj 1450 - 1550
dvoulůžkový pokoj 1750 Kč

EA-hotel.png

Hotel U Královny Elišky

nabízí příjemné ubytování v historickém jádru Hradce Králové. Od Hotelu Tereziánský dvůr je vzdálen cca 10 minut chůze. Hotelové pokoje jsou vybaveny v různých stylech s výhledem na Malé náměstí nebo do přilehlého parku. V každém pokoji je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, televize, telefon s přímou volbou, minibar a trezor, Wi-Fi zdarma. Součástí hotelu je wellness centrum s vířivkou, bazénem a saunou. Parkování je na základě rezervace zajištěno před hotelem 100 Kč/den.
www.hotelukralovnyelisky.cz

jednolůžkový pokoj 1600 Kč
dvoulůžkový pokoj 1900 Kč